Klausimai ir atsakymai

Taip, mes Kretoje organizuojame oficialias vestuves su Lietuvoje galiojančiu vestuvių liudijimu.

Jei santuoka pirma, reikia abiejų žmonių gimimo įrašų ir pažymų, nurodančių kliūčių nebuvimą sudaryti santuoką. Jei santuoka ne pirma, reikalingi papildomi dokumentai.

Ne, mes sutvarkome visus reikalus, jaunieji gali atvykti ir likus 2 dienoms iki vestuvių.

Taip, mes turime lietuviškai kalbančią vestuvių organizatorę, su kuria Jūs bendrausite ir dar planuojant vestuves, ir jau atvykus į Kretą.

Taip, vestuvių planuotoja bus visą dieną kartu.

Mes siūlome pilnai visas reikiamas paslaugas nuo apgyvendinimo Kretoje, pilno dokumentų sutvarkymo, visų vestuvinių paslaugų užsakymo ir pačios vestuvinės dienos organizavimo bei koordinavimo.

Su visais jaunavedžiais mes aptariame jų būsimų vestuvių scenarijų, suderiname visas norimas vestuvines paslaugas, tada pasirašome vestuvių organizavimo sutartį, ir, gavę avansą, pradedame vestuvių planavimo procesą.

Taip, vestuvinius paketus galime keisti pagal jaunųjų pageidavimus.

Taip, organizuojame vestuves bet kokiam žmonių skaičiui, nuo dviejų žmonių iki kelių šimtų žmonių.

Jei vestuvės nėra didelės, jas galime suplanuoti ir likus 2 mėnesiams iki norimos vestuvių dienos. Jei vestuvės didesnės, planavimui reikėtų bent 34 mėnesių.

Taip, turime daug nuotraukų ir pavyzdžių iš visų mūsų siūlomų vestuvių vietų.

Taip, žinoma, turime daugybę atsiliepimų apie mūsų vestuvių planavimo paslaugas.

KRETA KITAIP

Vis daugiau žmonių atsisako tradicinių lietuviškų vestuvių idėjos ir vietoj to renkasi atostogas ir vestuves šiltuose kraštuose, kur visada puikus oras, nuostabios vietos fotosesijai bei daug naujų potyrių. Bet vis dar yra nemažai jaunųjų, kurie nesiryžta tuoktis užsienyje, galvodami, kad tai labai sudėtinga ir keblu suplanuoti.

Mūsų komanda siūlo savo vestuvių planavimo paslaugas Kretoje ir kitose Graikijos salose. Ilgametė patirtis su vestuvėmis Kretoje bei puikus vietinės vestuvių rinkos išmanymas padeda suplanuoti šventę lengvai ir paprastai.

Mes galime pasirūpinti visiškai visomis reikalingomis paslaugomis: nuo apgyvendinimo Kretoje, pervežimo iš oro uosto, automobilio nuoma, pramogomis bei, žinoma, visomis norimomis vestuvinėmis paslaugomis.

,,KRETA KITAIP” vestuvių organizatorė Lina Glozer padės ir patars įvairiais klausimais visų Jūsų atostogų Kretoje metu!