Vilos

Naujų, kokybiškų ir patogių vilų nuoma jūsų atostogoms Kretoje.

Išskirtiniai vilų pasiūlymai puikiomis kainomis!

Užsisakant per mus vilų nuomai taikome 10% nuolaidą!

Vila ,,Sea Flower''

Idealus kainos ir kokybės santykis! Nauja moderni ir kompaktiška vila labai gražiame kurortiniame miestelyje. Vila yra įsikūrusi ramioje vietoje kalnų apsuptyje, tik 10 min. iki miestelio ir smėlio paplūdimio! Nuostabi gamta, grynas oras, didelis balkonas su jūros vaizdu ir visiška ramybė. Idealiai tinka šeimos arba dviejų porelių atostogoms.
Nuo 105 eurų/para

Vila ,,Aloe Villa" Graikijoje

Tai puiki vila Kretoje, idealiai tinkanti kelių porelių ar šeimos atostogoms. Didžiulis vilos privalumas yra atsiveriantys nuostabūs jūros ir kalnų peizažai, gamtos grožis, ramybė ir visiškas privatumas.

Vila ,,Magnolija''

Didelė ir erdvi dviejų aukštų vila puikioje vietoje su nuostabiu kalnų ir jūros vaizdu. Tik 10 min. pėsčiomis iki kurorto ir smėlio paplūdimio! Šiai vilai priklauso gražus sodas ir didelis baseinas. Kiekviename kambaryje yra po balkoną. Viloje yra 4 miegamieji kambariai; joje gali atostogauti iki 10 žmonių.
Nuo 230 eurų/para

2 Vilos ,,Harmonija''

2 erdvios dviejų aukštų vilos su atskirais baseinais. Vilos įsikūrusios ramiame kaimelyje; turi gražų vaizdą į aukščiausią Kretos kalną Psiloritį. 8 min. automobiliu iki smėlio paplūdimio ir 25 min. iki Retimno miesto. Galima nuomotis vieną arba abi vilas. Kiekvienoje viloje telpa 8 suaugę žmonės, iki 10 žmonių, jei su vaikais.
Nuo 220 eurų/para

Vila ,,Žydroji Lagūna''

Tai unikali tradicinė vila, įsikūrusi gražioje įlankoje Agios Pavlos regione tiesiog ant jūros kranto. Didžiausi vilos privalumai: išskirtinė vieta, visiškas privatumas, nuosavas paplūdimys, krepšinio aikštelė. Viloje gali ilsėtis iki 9 žmonių; 3 miegamieji kambariai: 2 su dvigulėm lovom ir 1 su trim viengulėm lovom. Salone yra galimybė miegoti dar dviems žmonėms. Vieta puikiai tinka meditacijai ir jogos užsiėmimams.
Nuo 240 eurų/para

Vila ,,Olivija''

Vila ,,Olivija'' idealiai tinka viesiems, troštantiems visiškos ramybės. Ši vila įsikūrusi ramiame kaimelyje; turi gražų vaizdą į aukščiausią Kretos kalną Psiloritį. 8 min. kelio automobiliu iki smėlio paplūdimio ir 25 min. iki Retimno miesto. Tai puikiai įrengta dviejų aukštų vila, apgyvendinanti 6-7 žmones. Vilai priklauso nuosavas vidinis kiemas su lauko baldais ir baseinas.
Nuo 180 eurų/para

Vila ,,Santorini'''

Tai aukčiausios kategorijos prabangi 2 aukštų vila Chanijos regione. Vasarnamis atitinka visus tris pagrindinius prabangių vilų kriterijus: prabangą, privatumą bei unikalią vietovę. Tai viena iš nedaugelio vilų Kretoje taip arti jūros! Ši nuosavybė turi savo privatų paplūdimį ir šildomą ,,Infinity'' baseiną. Viloje ,,Santorini'' gali ilsėtis iki 10 žmonių.

Vila ,,Jūros Perlas''

Tai elegantiška 200 kvad.m. vila Chanijos regione, atitinkanti aukščiausius kokybės standartus. Vila turi karališką kalnų ir jūros kraštovaizdį, kuris jums suteiks nepamirštamą Viduržemio jūros patirtį. Tik 2 minutės iki artimiausio paplūdimio! Šiame vasarnamyje gali ilsėti iki 9 žmonių.

Vila ,,Saulėta Rezidencija''

Visiškai nauja vila netoli Chanijos miesto, tik 700 metrų iki smėlio paplūdimio! Ši vila yra sukurta ir įrengta architektų taip, kad kiekvienas čia jaustųsi kaip namie; dėmesys skiriamas kiekvienai detalei ir jūsų patogumui. Prabangi buitinė technika ir aukščiausios kokybės čiužiniai. Vila išsidėsčiusi per tris aukštus. Ir interjere, ir eksterjere jaučiamas prabangos pojūtis. Šiame vasarnamyje gali ilsėtis iki 9 žmonių.

Vila ,,Akropolis''

Vila ,,Akropolis''- tai visiškai nauja vila, atitinkanti pačius aukščiausius prabangos standartus. Ši vila įsikūrusi Chanijos regione ant olos skardžio. Ji turi ,, milijono vertą'' jūros vaizdą, tiesiog magišką peizažą, kuris jus privers patikėti gyvenimo grožiu ir gamtos didybe.

,,KRETA KITAIP''- Jūsų atostogos Kretoje!

Ar kada nors susimąstėtė, kas būtent Jums yra geros atostogos? Kur būdami ir ką veikdami iš tikrųjų pasikraunate ir pailsite?

Ar tikrai vienintelė atostogų galimybė yra didžiuliame triukšmingame viešbutyje tarp kelių šimtų žmonių? Kas rytą šokant iš lovos, kad nepramiegotumėt pusryčių? Bėgant užsiimti saulės gultų prie baseino? Puošiantis ir kasdien galvojant, ką apsirengti, kad neatrodytumėt prasčiau, nei kiti? Ar Jums tikrai patinka triukšminga viešbučio animacija ir žaidimai?

O dabar įsivaizduokite ramų rytą Kretoje, kai pabundate viloje, nuostabią kalnų ir jūros panoramą aplink, paukščių čiulbėjimą, alyvmedžius, saulės spindulius terasoje…Ir jums niekur nereikia skubėti…Ir nieko nereikia daryti…Galit tiesiog atsipalaiduoti ir mėgautis kiekviena minute tikro poilsio, tylos, gamtos idilės, bendravimo su savo šeima, ramios popietės su knyga ar įdomiomis savo suplanuotomis kelionėmis. Tai tikra atostogų kokybė, vertybė ir nepamirštama visus metus laukiame patirtis!

Mes siūlome jums savo profesionalias paslaugas, parenkant idealiai jūsų atostogoms tinkančią vilą ar apartamentus Kretoje. Ir susiplanuojant kelionių maršrutus bei pramogas.

Atsakysime į visus jums rūpimus klausimus, patarsime ir pasiūlysime geriausią atostogų sprendimą už priimtiną kainą!