VESTUVĖS TRADICINĖSE VILOSE PRIE BASEINO

Vestuvių naujiena Kretoje 2020-iesiems metams- Vestuvės Tradicinio stiliaus vilose- Vestuvių ceremonija vilų kiemelyje ir šventinis banketas prie baseino.

Vestuvių naujiena Kretoje 2020-iesiems metams- Vestuvės Tradicinio stiliaus vilose- Vestuvių ceremonija vilų kiemelyje ir šventinis banketas prie baseino.

Paketai

VESTUVĖS UŽSIENYJE- KRETA. Pagrindinės priežastys, kodėl žmonės renkasi vestuves užsienyje yra geras oras ir galimybė vestuves pateikti kaip atostogas sau ir svečiams. Kalbant konkrečiai apie Kretą, vestuvių organizavimas čia turi dar daugiau pliusų: graži gamta, skanus maistas, svetingi ir vietiniai gyventojai, puikios apgyvendinimo galimybės, draugiškos kainos. Taip pat į Kretą yra daug tiesioginių skrydžių keletą kartų per savaitę.

VILOS VESTUVĖMS. Mūsų siūlomos vilos yra didelės ir erdvios, išpuoselėta ir gražiai prižiūrėta jų teritorija idealiai tinka vestuvių organizavimui. Nuošali vieta suteikia galimybę netrukdomam poilsiui ir nevaržomai šventei- čia galima švęsti net ir per visą naktį, nėra ramybės valandų, nustatymtų apribojimų muzikai. Esant pageidavimui, galima leisti fejerverkus.

VESTUVĖS+ POILSIS. Pasirinkę vestuves organizuoti šiose vilose, Jūs ne tik turėsite nepamirštamas vestuves, bet ir kokybišką savaitės laiko poilsį ramybės ir gamtos oazėje.

VESTUVĖMS NUO 20 ŽMONIŲ. Mūsų siūlomose vilose vienu metu gali ilsėtis iki 24 žmonių. Jei svečių susirenka daugiau, jie yra apgyvendinami netoliese esančiame viešbutyje. Vilos kiemelis talpina iki 100 žmonių vestuvių šventei. Šiose vilose vestuvės yra organizuojamos kai susirenka mažiausiai 20 žmonių. Mažesniam žmonių skaičiui šis pasiūlymas netinkamas.

IR VESTUVIŲ CEREMONIJA IR ŠVENTINIS BANKETAS VYKSTA VILŲ KIEMELYJE PRIE BASEINO. Tokios vestuvės yra labai gražios- užburiantis kraštovaizdis ir apšviestas baseinas sukuria rafinuotą ir prabangią atmosferą. Baseino fone visos vestuvinės dekoracijos atrodo ypatingai gražiai, turkio žydrumo vanduo yra puikus kontrastas baltai vestuvinei arkai, baltiems stalams bei romantiškam lempučių apšvietimui.

TINKAMIAUSIAS LAIKAS. Geriausias laikas vestuvėms vilose Kretoje yra gegužės, birželio ir rugsėjo mėnesiai. Taip pat pirma spalio pusė.

VIETA. Vilos įsikūrusios Kretos širdyje- Retimno apskirtyje, panašiu atstumu nuo abiejų Kretos oro uostų: Herakliono ir Chanijos.

PILNAS VESTUVINIŲ PASLAUGŲ PAKETAS. ,,KRETA KITAIP” vestuvių organizatoriai pasirūpina visomis reikiamomis vestuvinėmis paslaugomis: šventinėmis dekoracijomis, išskirtiniu maistu, gėlėmis, muzika ir kt. Mes siūlome pilną paslaugų paketą tam, kad būtų užtikrinta aukšta paslaugų kokybė bei sklandus vestuvių organizavimo procesas.

 

Į VESTUVINĮ PAKETĄ ĮTRAUTOS ŠIOS PASLAUGOS:

Vestuvių organizavimas ir vestuvinės dienos koordinavimas;

Pilnas dokumentų tvarkymas ( oficialiai santuokai su LT galiojančiu vestuvių liudijimu );

Išvažiuojamosios santuokos organizavimas vilose;

5* maitinimo įmonė su stalais, kėdėmis, aptarnaujančiu personalu;

5 patiekalų prabangi vestuvinė vakarienė;

Mobilus baras ( neriboti alkoholiniai gėrimai );

Visos vestuvinės dekoracijos ( vestuvinė arka, žibintai prie baseino, stalų dekoracijos: žvakidės, žvakės, dekoratyvinės lekštės );

Prabangios gyvų gėlių kompozicijos;

Profesionalus Dj’us su visa garso aparatūra;

Šventinės lemputės.

 

SPECIALUS PASIŪLYMAS: Visiems, užsisakantiems apgyvendinimą vilose per mus, bus taikoma 10% nuolaida vestuvėms!

Susisiekite su mumis ir pradėkime planuoti Jūsų vestuves!