VESTUVĖS PALMIŲ KIEMELYJE

Vestuvės Palmių Kiemelyje- tai Jūsų svajonių vestuvių pavertimas tikrove. Įspūdingo grožio gamta, visiškas privatumas ir galimybė susituokti oficialiai. Nuostabūs kalnų reljefai, turkio žydrumo jūra bei išpuoselėtas palmių sodas.

Tai ypatingą aurą turinti vieta- užburiantys jūros ir kalnų peizažai- rami aplinka, įspūdingo grožio gamta. Įvairių rūšių ir dydžių palmės suteikia išskirtinumo ir prabangos jausmą. Didelis išpuoselėtas kiemas yra erdvus ir idealiai tinka didesnėms vestuvėms bei vestuvinei fotosesijai. Šventinis kiemo apšvietimas lemputėmis sukuria jaukią romantišką atmosferą. Didelis pliusas, kad palmių kiemelyje gali įvykti oficiali vestuvių ceremonija bei šventinis banketas. Vietos užtenka ir stalams, ir šokiams! Visiškas privatumas garantuotas!

Paketai

VESTUVĖS PALMIŲ KIEMELYJE – Didelio populiarumo sulaukęs vestuvių pasiūlymas gamtoje ramioje įlankoje tiesiog ant jūros kranto. Praeitų metų vestuvių naujiena jau muša visus rekordus ir ateinantį vestuvių sezoną planuoja tapti populiausia 2023-ųjų metų .vestuvių vieta 

VESTUVĖS UŽSIENYJE- KRETA. Pagrindinės priežastys, kodėl žmonės renkasi vestuves užsienyje yra geras oras ir galimybė vestuves pateikti kaip atostogas sau ir svečiams. Kalbant konkrečiai apie Kretą, vestuvių organizavimas čia turi dar daugiau pliusų: graži gamta, skanus maistas, svetingi vietiniai gyventojai, puikios apgyvendinimo galimybės, draugiškos kainos. Kretos sala itin tinka išvažiuojamoms vestuvėms gamtoje- vestuvių ceremonijos organizuojamos vilose prie baseino, palmių kiemelyje prie jūros, paplūdimyje ant smėliuko ir kitose atvirose erdvėse. Didelis pliusas, kad Kretoje yra galimybė organizuoti oficialias vestuves, galiojančias Lietuvoje. Taip pat į Kretą yra daug tiesioginių skrydžių keletą kartų per savaitę, tai leidžia lengvai suplanuoti visų svečių apgyvendinimą iš įvairių šalių.

LENGVAS VESTUVIŲ PLANAVIMAS. Mes pažadame Jums malonų ir lengvą vestuvių planavimą! Jūsų vestuves suplanuos ir visą vestuvių dieną koordinuos lietuvė vestuvių planuotoja, turinti 6 metų vestuvių organizavimo patirtį Kretoje! Ji užtikrins pilną pasiruošimą vestuvėms ir sklandžią vestuvinės dienos eigą. Kiekvieni jaunavedžiai gaus vestuvių planuoklį, kuris padės pamatyti visus svarbiausius šventės akcentus. Vestuvių detales ir smulkmenas padės suplanuoti vestuvių organizatorė. Ji patars ir padės visais rūpimais vestuvių klausimais. Tad šventės planavimas bus lengvas, malonus ir produktyvus. 

PALMIŲ KIEMELIS VESTUVĖMS. Tai ypatingą aurą turinti vieta- užburiantys jūros ir kalnų peizažai- rami aplinka, įspūdingo grožio gamta. Įvairių rūšių ir dydžių palmės suteikia išskirtinumo ir prabangos jausmą. Didelis išpuoselėtas kiemas yra erdvus ir idealiai tinka didesnėms vestuvėms bei vestuvinei fotosesijai. Šventinis kiemo apšvietimas lemputėmis sukuria jaukią romantišką atmosferą. Didelis pliusas, kad palmių kiemelyje gali įvykti oficiali vestuvių ceremonija bei šventinis banketas. Vietos užtenka ir stalams, ir šokiams! Visiškas privatumas garantuotas!

VESTUVĖS+ APGYVENDINIMAS. Mes siūlome ne tik visas vestuvines paslaugas Kretoje, bet ir kokybišką apgyvendinimą saloje pagal kiekvieno poreikius. Išskirtiniai viešbučiai, didelės vilos, tradiciniai apartamentai- pagal kiekvieno norus ir galimybes. Užsisakant mūsų siūlomą apgyvendinimą, vestuvėms suteikiama 10% nuolaida! .

IR MAŽOMS, IR DIDESNĖMS VESTUVĖMS. Palmių kiemelį galima užsisakyti ir mažoms vestuvėms, ir didesnėms. Jei žmonių yra nedaug, nuo 2 iki 15, šioje vietoje organizuojame tik pačią vestuvių ceremoniją, o vakarienė vyksta restorane. Jei vestuvės didesnės, nuo 20 žmonių ir daugiau, jau yra galimybė organizuoti privatų šventinį banketą palmių kiemelyje.

 

TINKAMIAUSIAS LAIKAS. Geriausias laikas vestuvėms palmių kiemelyje yra nuo gegužės iki spalio mėnesio imtinai. 

VIETA. Palmių kiemelis yra pačioje Kretos širdyje- Retimno apskirtyje, panašiu atstumu nutolęs nuo abiejų Kretos oro uostų: Herakliono ir Chanijos. .

PILNAS VESTUVINIŲ PASLAUGŲ PAKETAS. ,,KRETA KITAIP” vestuvių organizatoriai pasirūpina visomis reikiamomis vestuvinėmis paslaugomis: šventinėmis dekoracijomis, išskirtiniu maistu, gėlėmis, muzika ir kt. Mes siūlome pilną paslaugų paketą tam, kad būtų užtikrinta aukšta paslaugų kokybė bei sklandus vestuvių organizavimo procesas.

Į VESTUVINĮ PAKETĄ ĮTRAUTOS ŠIOS PASLAUGOS:

Vestuvių organizavimas ir vestuvinės dienos koordinavimas;

Pilnas dokumentų tvarkymas ( oficialiai santuokai su LT galiojančiu vestuvių liudijimu );

Išvažiuojamosios santuokos organizavimas vilose

Visų svečių pervežimas vestuvių dieną;

5* maitinimo įmonė su stalais, kėdėmis, aptarnaujančiu personalu;

5 patiekalų prabangi vestuvinė vakarienė;

Mobilus baras ( neriboti alkoholiniai gėrimai );

Visos vestuvinės dekoracijos ( vestuvinė arka, žibintai prie baseino, stalų dekoracijos: žvakidės, žvakės, dekoratyvinės lekštės );

Prabangios gyvų gėlių kompozicijos;

Profesionalus Dj’us su visa garso aparatūra;

Šventinės lemputės.

 

RENGINIO VEDĖJAS IŠ LIETUVOS. Didesnėms vestuvėms Kretoje siūlome užsisakyti vakaro vedėją iš Lietuvos. Tai mūsų kolega, su kuriuo mes dirbame Kretoje jau ne vienerius metus. Jis ne tik pasirūpina linksma įdomia šventės programa, bet ir užtikrina, kad Graikijoj gerai ir garsiai skambėtų lietuviška muzika.

SPECIALUS PASIŪLYMAS: Visiems, užsisakantiems apgyvendinimą Kretose per mus, bus taikoma 10% nuolaida vestuvėms!

 

Susisiekite su mumis ir pradėkime planuoti Jūsų vestuves!