Vila ,,Akropolis'' Vilos kategorija - prabangi vila

VIP Vila ,,Aristocrat”- tai visiškai nauja vila, atitinkanti pačius aukščiausius prabangos standartus. Ši vila įsikūrusi ant olos skardžio tarp dviejų įlankų. Ji turi ,, milijono vertą” jūros vaizdą, tiesiog magišką peizažą, kuris jus privers patikėti gyvenimo grožiu ir gamtos didybe. Bei nuostabų ,,infinity” baseiną.

Ši dviejų aukštų erdvi vila ( 350 kvad.m. ) turi didžiulę privačią teritoriją, todėl ji idealiai tinka ne tik atostogoms, bet ir įvairioms šventėms organizuoti. Žalios vejos, palmių, balto grindinio ir mėlynės derinys puikiai įsilieja į gamtos kraštovaizdį.

Poilsio zona yra minimalistinio stiliaus- tai leidžia atsipalaiduoti, susilieti su gamta ir pilnai panirti į atostogų nuotaiką. Kiemelyje yra terasa su lauko baldais, kur galima pasimėgauti pavėsiu, bei saulės gultai, mėgstantiems saulės vonias.

Vilos svečiai yra sužavėti dangaus ir jūros platybių, gaivaus švaraus oro, nuostabaus baseino su sūkurine vonia ir visur vyraujančia prabanga.

VIP Vila ,,Aristocrat” yra minimalistinio eklektiško stiliaus su brondzos, aukso dekoracijomis ir ryškių spalvų akcentais. Baltos užuolaidos suteikia lengvumo ir prabangos. Virtuvė ir valgomasis taip pat yra baltos žvilgančios spalvos- tai puikiai dera su veidrodinėmis interjero detalėmis. Visi 6 miegamieji turi integruotus granitu dekoruotus vonios kambarius ir masažinius dušus. Vilos svečiai gali mėgautis miego kokybe ir komfortu ant ortopedinių minkštų čiužinių. Esant pageidavimui, dvi dvigulės lovos gali būti pakeistos į keturias viengules.

Ši vila taip pat turi priėjimą prie jūros.

VIP Vila ,,Aristicrat” suprojektuota ir įrengta taip, kad atitiktų aukščiausius funkcionalumo, komforto ir estetikos standartus. Ši vieta neabejotinai gali tapti jūsų atostogų rojumu!

Užsisakykite dabar!

Galerija