Vila ,,Jūros Perlas''

Tai elegantiška keturių miegamųjų vila ( 200 kvad.m. ), kurioje gali atostogauti iki 9 žmonių. Ji  įsikūrusi alyvmedžių giraitėje vakarinėje salos dalyje. Artimiausias didesnis miestas- Chanija ( 20 min. kelio ). Vila turi karališką kalnų ir jūros kraštovaizdį, kuris jums suteiks nepamirštamą Viduržemio jūros patirtį.

Tik 2 minutės iki artimiausio paplūdimio!

Vasarnamis ,,Royal Dream” atitinka aukščiausius kokybės standartus ir suteikia poilsiautojams jaukumo pojūtį. Dideli langai pripildo visą namą saulės šviesos, aukštos lubos ir šviesus interjeras suteikia erdvės ir prabangos pojūtį.

Šios vilos išskirtinumas- išpuoselėti sodai, įspūdinga poilsio zona su baseinu ir fantastiškas vaizdas. Žydinčios gėlės ir netgi organinių daržovių lysvelės. Atvirose kiemo erdvėse ir terasose yra daugybė vietos saugiai žaisti vaikams ar pasikviesti draugus. 

Puiki strateginė vieta! Vila įsikūrusi netoli gražios gyvenvietės, kur rasite daugybę restoranų, kavinių ir parduotuvėlių. Chanijos miestas tik 20 min. kelio automobilių.

Vila ,,Royal Dream” turi 4 miegamuosius kambarius su interguotais vonios kambariais. Visi jie turi tiesioginį išėjimą į baseino ir poilsio zoną. Atviros svetainės ir valgomojo erdvės. Puikiai įrengta virtuvė. Ši vila turi labai daug vietos. Joje gali apsistoti porelės, šeimos ar draugų grupė.

Tai šiuolaikinė moderni vila, puikiai tinkanti kokybiškam poilsiui bet kuriuo metų laiku.

Pažadinkite savo jutimus kasdien mėgaudamiesi prabanga, saule, jūra bei gaiviu kalnų oru!

Užsisakykite dabar!

Galerija