Vila Kretoje, Graikijoje – Vila Aloe crete greece – 3 miegamieji kambariai, iki 6 asmenų

Tai puiki vila Kretoje, idealiai tinkanti kelių porelių ar šeimos atostogoms. Didžiulis vilos privalumas yra atsiveriantys nuostabūs jūros ir kalnų peizažai, gamtos grožis, ramybė ir visiškas privatumas.

Puiki strateginė vieta, tarp pačių gražiausių ir labiausiai turistų lankomų Chanijos ir Retimno miestų! Vila įsikūrusi autentiškame Georgioupolio kurorte, kuris garsėja auksinio smėlio paplūdimiais, vietinių gyventojų svetingumu, puikiomis šviežos žuvies tavernomis ir, žinoma, savo nuostabiaja Šv. Nikolajaus koplytėle vidury jūros. Čia Jūs galėsite mėgautis įvairiomis vandens sporto rūšimis, jodinėjimu ar ramiais pasivaikščiojimais gamtoje.

Vos už 5 min. kelio Jūs pasieksite smaragdinį Kretos ežerą- Kournas- vieną lankomiausių objektų Kretoje. Ežeras garsėja savo užburiančiu grožiu, vietoje galima išsinuomuoti vandens dviračius ir baidares ar tiesiog atsiduoti maudymosi malonumams.

Vila Aloe crete- tai puiki dviejų aukštų 3 miegamųjų vila su erdve lauko poilsio zona ir hidromasažiniu baseinu. Patogus vilos išplanavimas labai vertinamas šeimų su vaikais- visi 3 miegamieji yra antrame aukšte, o pirmame aukšte yra erdvi svetainė sujungta su virtuve. Visi kambariai turi balkonus. Viloje yra 2 vonios kambariai ir 2 tualetai. Viename vonios kambaryje įrengtas dušas, kitame- vonia. Lauke esanti didelė terasa su poilsio pufais idealiai tinka stebėti nuostabų saulėtekį ar tiesiog leisti jaukius vakarus su šeima ar draugais. Po dienos, praleistos paplūdimyje ar keliaujant, jus atgaivins ir atpalaiduos hidromasažinis baseinas su vaizdu į kalnus ir į jūrą. Vila turi belaidį internetą, televiziją, privačią automobilių stovėjimo aikštelę. Ji yra tvarkoma du kartus per savaitę. Poilsiautojams suteikiama patalynė ir rankšluosčiai

 

Ežeras Kournas- šeimos atostogos ir pramogos Kretoje ( tik 10 min. kelio nuo vilos )

Kournas ežeras- tai vienintelis gėlo vandens ežeras Kretoje, įsikūręs Kornas kaimelyje 47 km. nuo Chanijos uostamiesčio. Ežeras išskirtinis savo smaragdine spalva, nuostabia panorama ir skaidrumu; ežero gylis vietomis siekia net 25 m. Iš šio ežero išteka Armyrus upė. Kournas ežeras yra svarbi Kretos ekosistemos dalis; Kretoje yra tik keletas gėlo vandens vietų, kurios išsilaiko ištisus metus. Dėl šios priežasties ežeras yra Natura 2000 saugoma teritorija. Praeityje ežeras garsėjo ungurių gausa. Šiuo metu tai puiki turizmo ir rekreacijos zona. Palei ežerą įsikūrusios autentiškos tavernos, jaukios parduotuvėlės ir kavinės. Smėlio paplūdimiai puikiai pritaikyti maudynėms, saulės vonioms. Ežere galima pasiplaukioti vandens dviračiais ir baidarėmis. Kournas ežeras yra ideali vieta praleisti smagią nepamirštamą atostogų dieną Kretoje. Patiks ir porelėms, ir šeimoms su vaikais.

 

Venecijos laikų miestas Retimnas- vienas gražiausių Kretos miestų ( tik 15 min. kelio nuo vilos )

Retimno apskritis yra pačioje Kretos širdyje, salos viduryje tarp Chanijos ir Herakliono miestų. Retimnas garsėja ilgais smėlio paplūdimiais, gausiais archeologiniais objektais, Bizantijos laikų bažnyčiomis, vaizdingais kaimeliais ir moderniais kosmopolitiniais viešbučiais. Retimno miestas yra visos Retimno apskrities centras, įvairių pramogų, ekskursijų ir kultūrinių veiklų vieta. Retimno mieste stipriai juntama venecijiečių įtaka, atsispindinti elegantiškoje pastatų ir uosto architektūroje. Netoli Retimno miesto driekiasi virtinė naujų kosmopolitiškų viešbučių. Keliaudami Retimno apskrityje Jūs atrasite daug laukinių paplūdimių, vienišų olų, nuošalių kaimelių, vaizdingų koplytėlių- tai leis pajusti tikrą autentišką regiono dvasią ir ramybę. Daugybė parduotuvių, modernios kavinės ir barai, geriausi restoranai įvairaus maisto mėgėjams, ekskursijų gausa neleis nuobodžiauti nei vienam šeimos nariui. Mėgaukitės kiekviena savo atostogų diena Retimne!

 

Vilų nuoma Kretoje Jūsų puikioms atostogoms!

Planuojate atostogas Kretos saloje? Susisiekite su mūsų atstovais el. paštu [email protected] ir mes padėsime Jums išsirinkti labiausiai tinkantį atostogų variantą. Kokybiškas poilsis visai šeimai pagal kiekvieno poreikius ir pomėgius. Visi, kas ieško ramių atostogų vilose, ramybės ir gamtos, kelionių po salą patirties liks maloniai nustebinti mūsų patarimais ir apgyvendinimo pasiūlymais

 

Užsisakykite dabar!

Galerija