,,KRETA KITAIP’’ – OFICIALIOS VESTUVĖS GRAIKIJOJE KRETOS SALOJE PER 2 DARBO DIENAS!!!

,,KRETA KITAIP’’ yra vieninteliai visoje Lietuvoje vestuvių planuotojai, organizuojantys oficialias vestuves Kretos saloje. Mes siūlome visą paslaugų spektrą:

Su mūsų pagalba, jaunavedžiai gali susiplanuoti vestuves ant jūros kranto per  mažiau nei mėnesĮ! Ir nereikia nei karto skristi specialiai dokumentų tvarkymui! Nes mes gyvenam ir dirbam Kretoje, todėl lengvai sutvarkom visus vestuvių organizacinius rūpesčius.

,,KRETA KITAIP’’ komandoje dirba profesionali teisininkė graikė, kurios pagalba dokumentų tvarkymas vyksta profesionaliai ir sklandžiai. Mes taip pat turime savo vertėją, kuri išverčia santuokai reikalingus dokumentus į graikų kalbą. Jaunieji tiesiog turi mums atsiųsti sekančius dokumentus:

Visi išvardinti dokumentai, išskyrus pasų kopijos, turi būti originalūs ir patvirtinti apostilėmis bet kurioje jūsų miesto Lietuvoje Notaro kontoroje.

Gavę dokumentus, mes juos verčiame į graikų kalbą. Tada užregistruojame santuoką – yra paskiriama santuokos diena ir laikas. Santuokos dieną mes deriname su metrikacijos biuru Kretoje pagal jaunųjų pageidavimus. Kretoje tuoktis  savaitgaliais kainuoja brangiau nei darbo dienomis. Todėl apie norimą vestuvių dieną reikia iš anksto informuoti vestuvių planuotojus.

Santuokos ceremonija vyksta paplūdimyje, ant jūros kranto, jaukioje ir nuošalioje vietoje. Tuokiantysis asmuo kalba graikų kalba, o vertėjas verčia pagal pageidavimą, į lietuvių kalbą arba anglų kalbą.

Praėjus dviems dienoms po santuokos ceremonijos, dar prieš išskrendant atgal į Lietuvą, jaunieji gauna oficialų vestuvių liudijimą su apostile, galiojantį ir Lietuvoje. Lietuvoje tereikia liudijimą išversti į lietuvių kalbą ir užregistruoti santuoką savo miesto metrikacijos skyriuje. Lietuvoje užregistruojant santuoką, moteris ir renkasi sau norimą pavardę po vedybų. Užsienyje pavardės nėra kaičiamos.

Geriausias laikas vestuvėms Kretos saloje – nuo gegužės iki spalio mėnesio. Oras Kretoje yra ypač palankus vestuvėms – čia daugiausia saulėtų dienų metuose, lyginant su bet kuria kita Europos valstybe.

Nuo ko pradėti planuoti vestuves Kretoje? – Pirmas ir pats svarbiausias žingsnis yra išsirinkti atskridimo – atostogų datą. Tada kreiptis į vestuvių organizatorių ,,KRETA KITAIP‘‘ ir suderinti atvykimo bei vestuvių laiką.

Mes pasiūlome galimą vestuvių datą, apgyvendinimo galimybes bei visas norimas vestuvių paslaugas.

,,KRETA KITAIP‘‘ organizuoja vestuves Kretoje jau 6 metus. Per šį laikotarpį mes turime sukaupę didelę darbo patirtį, esame subūrę geriausių savo srities specialistų komandą. Su jumis visą laiką bendraus ir jūsų vestuves planuos lietuviškai kalbanti vestuvių planuotoja Lina.

Fotografai. Mes dirbame su pačiais geriausiais meninės fotografijos specialistais iš Sankt Peterburgo, Prahos, Graikijos ir Lietuvos. Siūlome žymių fotografų paslaugas puikia kaina – nuo 170 eurų už valandą. Todėl nėra reikalo skaidintis savo fotografus iš Lietuvos, ir mokėti daugiau.

Daugiau mūsų organizuotų vestuvių galerijų rasite facebuke: KRETA KITAIP.

Vestuvių video. Siūlome profesionalaus operatoriaus paslaugas vestuvėms.

Profesionalios dekoratorės paslaugos. Kiekvienoms vestuvėms vis kitoks vestuvinės arkos, šventinio stalo ir vilų dekoras. Rinktis galima iš įvairių temų: jūros tema, aistringa raudona, vintažinės vestuvės, alyvmedžių akcentas, ryški salotinė, tamsiai mėlyna  ir kt. Dekoratorės paslauga visiems mūsų jaunavedžiams yra nemokama. Todėl vestuvinis banketas restorane ar vilose prie baseino būna super gražiai papuoštas, su prabangiom dekoracijom, žvakėm, žibintais, gyvom gėlėm ir kt.

Floristai. Dirbame su vienu geriausių floristikos salonų Kretos saloje.  Puikūs specialistai, patikimi ir lojalūs bendradarbiai visus mūsų darbo metus. Įgyvendina visus sumanymus nuo norimos vestuvinės puokštės iki gyvų gėlių vestuvinės arkos.

Grožio meistrai. Siūlome mūsų kurorte įsikūrusio grožio salono paslaugas. Salono savininkė Atina yra puiki šukuosenų meistrė, galinti padaryti bet kokią šukuoseną net iš nuotraukos. Visažistės be vargo pritaiko kiekvienai nuotakai tinkantį vestuvinį makiažą ir pasiūlo įvairių graikiškų akcentų. Vestuvinio makiažo kaina yra nuo 75 eurų, šukuosenos kainos svyruoja nuo 60-150 eurų.

Yra galimybė užsisakyti kirpėją ar visažistę į viešbutį ar vilą. Nuotakos makiažas viešbutyje kainuoja nuo 125 eurų, šukuosena – nuo 130 eurų.

Vestuvinis tortas. Mūsų siūlomi vestuviniai tortai yra užsakomi pačioje geriausioje Graikijos cukrainėje. Jie yra labai gražūs, ir skanūs. Torto modelis ir dizainas yra parenkami priklausomai nuo jo dydžio, detales suderinus su jaunaisiais. Galima rinktis iš daugybės skonių. Didesniems tortams siūlome elegantiškus kelių aukštų tortų rėmus nemokamai. Vestuvinio torto kaina nuo 35€/kg. Beveik visos jaunųjų poros užsisako vestuvinį tortą ir mėgaujasi ypatingu jo skoniu.

Vestuvinę suknelę geriausia skraidintis iš Lietuvos. Kad būtumėt garantuota, jog vilkėsite savo svajonių suknelę. Kretoje tokios galite ir nerasti.

Vestuvinis banketas arba šventinė vakarienė yra organizuojami: paplūdimyje ant jūros kranto, restorane prie jūros arba vilų kiemelyje prie baseino. Šventės vieta priklauso nuo žmonių skaičiaus ir jaunųjų pageidavimų. Romantiška vakarienė dviems kainuoja nuo 320 eurų. Organizuojant vestuves su svečiais, šventinė vakarienė restorane vienam žmogui kainuoja nuo 75 eurų, o privatus banketas vilose nuo 115 eurų žmogui.

Muzikantai.  Labai romantišką ir jaukią atmosferą sukuria gyva muzika vestuvių ceremonijos metu. Galima rinktis grojimą gitara, arba tradicine graikiška lyra. Šios paslaugos kaina – nuo 120 eurų. Vestuvių šventei vakare galima rinktis ,,Graikišką vakarą‘‘ – gyva graikiška muzika ir šokiai bei šou programa arba DJ‘ų. Muzikantų kainos nuo 600 eurų.

Privatus saulės palydėjimo kruizas katamaranu – tai firminė ,,KRETA KITAIP‘‘ vestuvių pramoga. Skambant romantiškai muzikai jaunieji ir jų svečiai plaukia prie olų palydėti savo vestuvinės dienos saulę. Laive taip pat galima surengti meninę fotosesiją. Privataus kruizo kaina jaunavedžiams – 350 eurų. Svečiams šis kruizas kainuoja po 55 eurus. Į kainą įtraukti gėrimai ir užkandžiai bei laivo kapitono vaišės.

Papildomos paslaugos.  Mes siūlom papildomas pervežimo paslaugas, šventinius fejerverkus, dangaus žibintus, dovanėles svečiams ir kt.

Vestuvės Kretos saloje su ,,KRETA KITAIP‘‘ – palikite visus rūpesčius mums ir mėgaukitės savo gyvenimo švente!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *