Daugelis jaunavedžių iki šiol galvoja, kad sudaryti oficialią santuoką užsienyje yra labai sudėtinga, ar net neįmanoma. Tik ne tada, kai turite patikimą vestuvių organizatorių Kretoje!

,,KRETA KITAIP‘‘ jums suteikia išskirtinę progą oficialiai susituokti Graikijoje, Kretos saloje lengvai ir greitai. Mes sutvarkome visą reikalingą vestuvių dokumentaciją už jaunuosius. Jums net nereikia specialiai atskristi į Kretą.

Su mūsų pagalba, jūsų civilinės vestuvės Kretoje bus suplanuotos mažiau nei per menesį!

Oficialus vestuvių liudijimas, galiojantis Lietuvoje ir visose Europos šalyse!!!

Jau kitą dieną po vestuvių visi jaunavedžiai jau gauna 3 vestuvių liudijimo vienetus su apostilėmis.

Viskas, ką jums reikia padaryti – tai išsiimti santuokai reikalingus dokumentus savo miesto savivaldybėje bei patvirtinti juos pas notarą.

Užsienyje gyvenantys lietuviai visus vestuvėms reikalingus dokumentus gali gauti per LT ambasadą.

Civilinei santuokai Kretoje reikalingi dokumentai- Documents needed for civil marriage:

Ant šių dokumentų, išskyrus ID ar pasų kopijas, reikia uždėti apostiles. Jas deda bet kuris notarų biuras jūsų mieste. Čia jūsų dokumentų vestuvėms rengimas ir baigiasi.

Viskuo kitu pasirūpiname mes. Nuo dokumentų patikros, jų vertimo į graikų kalbą, vestuvių dienos paskyrimo iki vestuvių liudijimo atidavimo jauniesiems.

Visi mūsų jaunavedžiai gauna oficialius vestuvių liudijimus dar prieš išskrendant iš Kretos namo.

Grįžus į savo gyvenamąją vietą, gautą vestuvių liudijimą reikia išversti iš graikų kalbos ir pristatyti į savo miesto metrikaciją. Ten jūsų santuoka bus užregistruota įvykus Graikijoje, Kretos saloje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *