Paslaugos

,,KRETA KITAIP” siūlo platų spektrą kokybiškų paslaugų Jūsų puikioms atostogoms!

Gera nuotaika ir nepamirštami įspūdžiai garantuoti!

Privatūs Džipų Turai

Mūsų firminiai džipų turai- tai išskirtinė pramoga visai šeimai. Kartu tai geriausias būdas susipažinti su sala, jos vietiniais gyventojais bei pamatyti kitokią, neturistinę Kretą. Gera nuotaika, nuotykiai ir nepamirštami įspūdžiai!

Kruizai katamaranu

Privatūs saulės palydėjimo kruizai iki 22 žmonių. Su užkandžiais, gėrimais ir šauniu kapitonu Lefteriu. Stabėkite įspūdingą graikišką saulėlydį ant olų. Padovanokite sau ir savo mylimiems žmonėms graikišką romantiką.

Keturračių Turai

Įdomus apgalvotas maršrutas ir asfaltu ir kalnų keliais. Važiuojam pro kalnus, olas, tarpeklius, užsukam į tradicinius kaimelius. Patyrę ir linksmi gidai, geri bei prižiūrėti keturračiai.

Automobilių Nuoma

Patikima automobilių nuoma Kretoje. Auksinis draudimas nuo bet kokių nelaimingų atsitikimų. Užsakymui nereikalinga kreditinė kortelė. Pristatymas į Herakliono ir Chanijos oro uostus bei visoje Retimno apskrityje.

Nekilnojamas turtas Kretoje

Individuali confidenciali pagalba įsigyjant nekilnojamą turtą Kretoje. Visos paslaugos nuo NT objekto suradimo, derybų, pirkimo ir vėlesnio realizavimo- nuomos. Dirbame su patikimais advokatais ir notarais.

,,KRETA KITAIP'' Paslaugos

,,KRETA KITAIP” siūlo platų spektrą Jūsų puikioms atostogoms Kretoje!

Patikima automobilių nuoma su auksiniu draudimu ( užsakymui nebūtina kreditinė kortelė ), 0 frančizė. Su pristatymu į Herakliono, Chanijos oro uostus ir Retimno regiono viešbučius.

Romantiškas privatus saulės palydėjimo kruizas dviems ar didesnei kompanijai iki 22 žmonių idealiai tinka piršlyboms, vestuvėms, vakarėliams. Stebėkite graikišką saulėlydį jūroje ant olų!

Privatūs džipų ir keturračių turai įspūdingais maršrutais.

Individuali ir konfidenciali pagalba įsigyjant NT Kretoje.